Huvudkontor

Minicrosser AB

Bultgatan 28

S-442 40 Kungälv

Sverige

E-mail: info@minicrosser.se

Tel: 0303-24 52 00

Besök och utprovning efter avtal.


Öppettider telefon:

Måndag - fredag: 8.00 – 16.00

Lunchstängt 12.00 - 12.30



Kundtjänst
Mer info

Anja Martinsson

Kundtjänst / Order / Faktura

Telefon: 0303-24 52 00

E-mail: a.martinsson@minicrosser.com


Lars Leyton

Kundtjänst / Produktfrågor / Lager

Telefon: 0303-24 52 00

E-mail: l.leyton@minicrosser.com


Försäljning / Support
Mer info

Arne Andersson

Säljkonsulent

Södra Sverige

Telefon: 0451-57 563

E-post: a.andersson@minicrosser.com

Bettina Silver

Säljkonsulent

Västra Sverige

Telefon: 0303 24 52 10

E-post: b.silver@minicrosser.com


Lotta Kronåker

Säljkonsulent

Mellan Sverige

Telefon: +46 (0)8- 35 94 80

E-post: lotta@minicrosser.com


Teknik / Service / Lager
Mer info

Markku Riutta

Teknik / Service

Telefon: 0303-24 52 09

E-post: m.riutta@minicrosser.com


Lars Leyton

Kundtjänst / Produktfrågor / Lager

Telefon: 0303-24 52 00

E-mail: l.leyton@minicrosser.com


Marknad
Mer info

Tobias Hallberg

Marknad / Web / Dokumentation

Telefon: 0303-24 52 05

E-post: t.hallberg@minicrosser.com


Maria Gustafsson

Platschef

Telefon: 0303-24 52 07

E-post: m.gustafsson@minicrosser.com


Websitet er bygget i Ajour CMS